Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce - Praha

4Person v.o.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícprogresivně rostoucí provize, obratový bonus,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Páce se zaškolením
- jednání s klienty (cca 2 - 3x za den)
- péče o stávající skupinu klientů (udržování vztahů)
- spolupráce s přidělenou asistentkou / personalistkou
- komunikace s teamem dalších obchodníků
NABÍZÍME:
- fixní plat + finanční bonusy za obsazené pozice.
- možnost práce na IČO i HPP
- zaučení / zaškolení součástí nástupu
- po dosažení základního obratu k dispozici firemní automobil nebo fin. bonus
- smlouva na dobu neurčitou
- možnost profesního i osobního růstu
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní doba
- firemní podpora / zazemí přidělené asistentky/personalistky & staršího obchodníka
- firemní akce
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, cílevědomost
- seriozní vystupování
- ochota učit se novým věcem
- znalost Aj. vítána/výhodou
- optimistický přístup a teamového ducha
- Živnostenský list nebo vlastní automobil finanční výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy progresivně rostoucí dle počtu uzavřených objednávek, firemní telefon, firemní auto, notebook, obratové (objemové) prémie, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, firemní akce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Dynamicky se rozvíjející firma se směrem působnosti na celou ČR. Mladý kolektiv, možnost profesního i osobního růstu. Zajímavá práce s různorodou klientelou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz, obchodní duch,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenská a personální agentura.
ID: 3847882  Datum zveřejnění: 14.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc