Reagujte bez životopisu

Ředitel online projektu

5dm.cz

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Affiliate Port letos slaví své 10. narozeniny a pro vstup do druhé dekády hledá zkušeného lídra pro CEE, který zvládne vést dynamicky rostoucí mezinárodní projekt a stále se rozšiřující tým šikovných lidí.
On-line trh roste meziročně o desítky procent a samotný affiliate marketing ještě rychleji. Naší konkurenční výhodou jsou vlastní úspěšné výkonnostní projekty, díky kterým přinášíme partnerům vždy něco navíc.
Pro Affiliate Port hledáme člověka, který bude platným členem týmu a díky svým zkušenostem a obchodnímu myšlení povede firmu k dalšímu růstu a otevírání nových zahraničních trhů.

Co budete mít pod palcem?
- Řízení mezinárodní affiliate sítě s vlastními výkonnostními projekty
- Vedení projektu, sledování plnění cílů, prezentaci výsledků vedení firmy
- Reprezentaci affiliate sítě vůči stávajícím a novým zákazníkům a partnerům
- Jednání s klíčovými zákazníky a budování vztahů na trhu
- Budete se podílet na tvorbě strategie projektu, ale i obchodní a marketingové
strategie
- Budete sledovat, nacházet a vyhodnocovat nové příležitosti u nás i v dalších
regionech
- Dohlížet nad realizací marketingové strategie
- Povedete tým deseti lidí, budete definovat organizační struktury projektu a
navrhovat nová místa dle potřeb projektu a jeho cílů
- O svůj tým se budete starat, zajistíte další rozvoj členů týmu a zaškolení nových
posil

Co si tato pozice žádá?
- Manažerské a obchodní dovednosti, silné vyjednávací schopnosti
- Znalost projektového řízení, schopnost řídit projekt od A do Z, umět dovést věci
až do konce
- Schopnost strategického myšlení, schopnost analyzovat a vyhodnocovat rizika
- Prokazatelné zkušenosti v mezinárodním obchodu
- Zkušenosti s výkonnostním marketingem (znalost affiliate prostředí je velkou
výhodou)
- Být vůdčí osobnost (přirozená autorita), mít schopnost vést a učit mladé lidi
- Výborná znalost angličtiny, další jazyky výhodou
- Zodpovědnost, kritický pohled, komplexní a rychlé myšlení, týmovost a loajalitu
- Časovou a geografickou flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kvalitní zázemí stabilní společnosti
- Práce v kanceláři v centru Prahy (2 min. od metra Anděl)
- Flexibilní pracovní dobu
- Mladý dynamický tým - rodinná atmosféra v týmu okolo 35 lidi
- Důkladné vstupní školení, není nutná odborná znalost oboru
- Průběžné vzdělávání v oblasti e-commerce (příspěvek na vzdělání)
- Účast na světových konferencích a služebních cestách napříč Evropou
- Zvýhodněné nákupy u několika stovek e-shopů v ČR i ve světě
- Firemní eventy a společné akce včetně sklípku nebo týdenního pobytu s týmem na
chatě
- Měsíční odměnu a roční bonus odpovídající významu pozice
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5DM.cz, s.r.o. je digitální agentura zaměřená na výkonnostní marketing. S nadšením přijímáme nové výzvy a stojíme za novými nápady, které zákazníkům usnadňují nákupy na internetu. Jsme stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí, provozujeme úspěšné internetové projekty, mezi které patří jednička v oboru cashbacků PlnáPeněženka.cz, módní katalog Lookio.cz a mezinárodní affiliate síť AffiliatePort.eu.
ID: 4034307  Datum zveřejnění: 16.2.2021