Zákaznická podpora pro klíčové partnery

5dm.cz

Místo práce
Lidická, Praha 5-Anděl, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě komunikovat se zákazníky, starat se, aby byli spokojeni a udržovat dobré vztahy? Nebojíš se s nimi pravidelně telefonovat a také se osobně potkávat? Dokážeš pracovat s Excelem, PowerPointem a umíš nabídnout rozšíření spolupráce, která zvednou obraty partnerům i nám? Připoj se do našeho týmu !!!
Hledáme energického a empatického člověka, který se nebojí komunikovat, má rád lidi a umí obchodně myslet. Někoho, kdo bude loajální k naší firmě a neustále vstřícný směrem k našim zákazníkům a jejich zaměstnancům.

Co bude náplní tvé práce
● Péče a rozvíjení spolupráce se stávajícími partnery v segmentu B2B
● Prezentace možností zapojení do našich kampaní nebo kampaní třetích stran
● Tvorba reportů pro management, partnery a zákazníky
● Podpora marketingového a obchodního týmu a jeho aktivit
● Příprava podkladů pro zapojení nových partnerů do našich projektů
● Zastupování společnosti v souladu s firemní kulturou

Co si tato pozice žádá
● Pracovní zkušenost z pozice accounta, obchodníka, nebo zákaznické podpory
● Selský rozum, pečlivost, důslednost, všímavost, zájem, proaktivitu, komunikativnost
● Marketingové a technické cítění, bussinesové uvažování
● Znalosti Excelu případně dalších tabulkových formátů
● Zkušenost z online prostředí výhodou
● Výborná znalost českého jazyka, další jazyky jsou výhodou

Co ti nabízíme
● Práci na IČO s odměnou podle dosažených zkušeností
● Mnoho nových zkušeností z reálných projektů
● Kvalitní zázemí stabilní společnosti
● Práce v moderní kanceláři v centru Prahy (2 min. od metra Anděl)
● Možnost část činnosti vykonávat z domova
● Mladý dynamický tým - rodinná atmosféra v týmu okolo 30 lidi
● Důkladné vstupní zaškolení, není nutná odborná znalost oboru
● Průběžné vzdělávání v oblasti e-commerce (+finanční podpora vzdělávání) ● Zvýhodněné nákupy u několika stovek e-shopů v ČR i ve světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební notebook.
Zvýhodněné nákupy u několika stovek zapojených e-shopů.
Firemní výjezdy (teambuildingy, výjezdní školení)
Účast na zahraničních akcích (veletrhy, výstavy).
Příspěvky na vzdělávání v oboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5DM.cz, s.r.o. je digitální agentura zaměřená na výkonnostní marketing. S nadšením přijímáme nové výzvy a stojíme za novými nápady, které zákazníkům usnadňují nákupy na internetu. Jsme stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí, provozujeme úspěšné internetové projekty, mezi které patří jednička v oboru cashbacků PlnáPeněženka.cz, módní katalog Lookio.cz a mezinárodní affiliate síť AffiliatePort.eu.
ID: 4246877  Datum zveřejnění: 26.1.2022