Manager personálnej agentúry pre zahraničných klientov

8F s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švajčiarsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Odmeňovanie je percentuálne, určené od zazmluvnených umiestnených uchádzačov a to aj dlhodobo a opakovane. Potrebná znalosť AJ alebo NJ, prípadne aspoň jedného z ďalších jazykov na výbornej úrovni slovom a písmom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý zabezpečuje personál prevažne pre malé a stredné podniky hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za vyhľadávanie, komunikáciu a uzavretie zmlúv sprostredkovania práce. Následne bude zodpovedný tiež za plnenie prideleného plánu predaja a starostlivosť o pridelených zákazníkov
ČOMU KONKRÉTNE SA BUDETE VENOVAŤ?
Koordinovať a pripravovať na zazmluvnenie obchodných partnerov v rámci štátov EU / mimo EU.
Predávať služby spoločnosti 8F s.r.o a prezentovať zákazníkom riešenia personálnych potrieb.
Analyzovať potreby zákazníkov.
Zodpovedať za dosiahnutie stanovených plánov.
Zodpovedať za komplexnú starostlivosť o zákazníkov.
Zdieľať a implementovať skúsenosti v rámci obchodného tímu 8F s.r.o

Ponúkame zaujímavú prácu so záberom do všetkých odvetví.Príjem je dlhodobý a výška príjmu je neobmedzená.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sprostredkovanie práce v tuzemsku a zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Švédsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosť v oblasti predaja pracovnej sily aspoň 3 roky.
Výborné vyjednávacie, predajné a komunikačné zručnosti, flexibilita.
Skúsenosti s HR výhodou.
Schopnosť aktívne počúvať, schopnosť riešiť problémy.
Prehľad v oblastu recruiting HR.
Výhodou sú znalosti v príprave zmluvných vzťahov a zmluv.
Výhodou sú skúsenosti v oblasti predaja, starostlivosťou o biznis zákazníkov a schopnosť samostatnej práce.
Hľadáme silne obchodne orientovanú osobnosť s nekonfliktným prejavom.
Ochota cestovať

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 3857611  Datum zveřejnění: 27.1.2020