Zvárač MAG135,136,138 aleboTIG141

8F s.r.o.

Miesto práce
Hamburg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvárač so skúsenosťami a praxou vo zváraní procesy 135, alebo 136 alebo 141
- pred nástupom do práce sa vykonáva pracovná skúška
-zváranie podľa normy ISO
- ohodnotenie zvárača je podľa skúseností a je motivačné,

Zabezpečené a hradené ubytovanie - Nemecko bezodplatne
Zabezpečené a hradené ubytovanie -Holandsko zrážka z faktúry
Zálohy možné čerpať už po 1. odpracovanom týždni
Turnusy je možné stanoviť individuálne
Dostatok práce na niekoľko rokov
Dostatok hodín a možnosť nadčasov pri práci v Nemecku
Slovensko český kolektív pri práci v Nemecku - nevyžaduje sa znalosť cudzieho jazyka
Firemné auto pri práci v Holandsku

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční On- line
Uchádzačov žiadame zaslať certifikát- ty / aj ak sú neplatné
Zabezpečíme aktualizáciu neexistujúcich alebo neplatných certifikátov / za poplatok
Výhodou je vlastné auto -uveďte v životopise alebo sprievodnom liste
Uveďte možný dátum nástupu / dobu ktorú potrebujete na ukončenie terajšej práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Nemecko : Priemyselná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu. Spoločnosť realizuje štátne zakázky a zakázky pre lodnú dopravu.
Holandsko: spoločnosť vyrábajúca OK a návesy na ťahače

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

Prax, precíznosť, spoľahlivosť a pracovitosť
Pozícia je vhodná pre kandidátov ktorí si chcú vybudovať dobré meno a dlhodobú prácu v spoločnosti
Nie je potrebné ovládať nemecký jazyk- na pracovisku sú parťáci ktorí rozumejú slovensky /češky / anglicky
Pri práci v Holandsku je potrebný anglický jazyk a vodičské oprávnenie B / dostanete firemné auto

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 4596946  Datum zveřejnění: 11.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac