Prodejce telesales 18 - 40 tis Kč/měsíc (HPP) - České Budějovice

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Pražská tř. 99, České Budějovice 3, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
základní mzda 18 tis. Kč, provize do výše 14%, osobní ohodnocení do výše 7 tis. Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Konzultace a prezentace výhod moderních B2B produktů po telefonu
- Komunikace s klienty, kteří mají zájem o naše služby
- Konzultace správného nastavení produktů se zájemci z firem
- Budeš součástí největších poptávkových serverů v ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení – základní mzdu 18 tis. + provize do výše 14% + osobní ohodnocení do výše 7 tis. Kč
- Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
- Zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
- Hlavní pracovní poměr
- Stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
- Pravidelné soutěže a hry o fianční i nefinanční odměny
- Pracovní doba od pondělí do pátku, 7:30 - 16 hod., volné víkendy, žádný směnný provoz
- Nástup možný IHNED

Co o nás říkají naši lidé?
- Senior operátorka naší mateřské společnosti říká: "Jsme jednička - pojďte být jedničky k nám!"
- https://www.youtube.com/watch?v=m6HyNjob4y0

Informace o náboru

Na základě vašeho CV vás budeme kontaktovat telefonicky pro domluvení termínu osobního setkání v našich kancelářích.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.10.2018 (zbývá ještě 8 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu je naší misí usnadnit nalezení správného dodavatele. V lednu 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek. Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek telefonicky ověřujeme a garantujeme správnost kontaktních údajů. Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Eva Viktorinová
E-mail: poslat životopis
ID: 3489651   Datum zveřejnění: 11.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základní mzda 18 tis. Kč, provize do výše 14%, osobní ohodnocení do výše 7 tis. Kč