Obchodník AAApoptávka.cz

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
31.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25 000 Kč + 25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu pro velice snadnou práci telefonního prodejce, která spočívá ve volání firemním zákazníkům, kteří projevili zájem o naši službu. Práce je určená pro všechny věkové kategorie a pro každého kdo se nebojí volat! Přijímáme i kolegy ze Slovenska. Požadujeme především schopnost telefonicky kontaktovat zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* základní platové ohodnocení 25 tis. Kč plus provize do výše dalších 25 tis. Kč
* stravenky, multisport karta
* nápoje a potraviny na pracovišti zdarma
* malý avšak veselý a přátelský kolektiv prodejců
* soutěžení každý měsíc o ceny v hodnotě do 50 tis. Kč měsíčně
* nástupní bonus 5 tis. Kč

Podívejte se jak to u nás vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=m6HyNjob4y0

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2018 (zbývá ještě 41 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu je naší misí usnadnit nalezení správného dodavatele. V lednu 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek. Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek telefonicky ověřujeme a garantujeme správnost kontaktních údajů. Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslava Hodaňová
E-mail: poslat životopis
ID: 3489669   Datum zveřejnění: 11.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000 Kč + 25 000