IT Technik

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši mateřskou společnost hledáme posilu do interního IT a vývojového oddělení na pozici IT technika.

Není pro nás rozhodující prokazatelná předchozí praxe ani vzdělání, ale hlavně aktuální znalosti a dobrá schopnost sebevzdělání. Momentálně má naše společnost přibližně 90 interních zaměstnanců a dalších cca 150 externích.

Co budete dělat:
- podporu firmy v oblastni IT,
- správu firemního HW,
- komunikovat s dodavateli HW a SW,
- opravy, instalace a konfigurace počítačových sestav a jiného hardware.

Co by Vám mohlo při výběrovém řízení pomoci:
- znalost počítačových sítí
- znalost HTML/CSS
- ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení
- Stravenky a občerstvení na pracovišti
- Účasti na konferencích
- Fajnové kolegy a pravidelné firemní akce

Informace o náboru

Na základě vašeho CV vás budeme kontaktovat telefonicky pro domluvení termínu osobního setkání v našich kancelářích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrace LAN/WAN - Základy
UNIX/Linux - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3539846  Datum zveřejnění: 26.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000