Specialista telefonického prodeje

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
20.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč + 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu pro práci telefonního prodejce, která spočívá ve volání firemním zákazníkům, kteří projevili již zájem o naši službu. Práce je určená pro všechny věkové kategorie a pro každého kdo se nebojí volat! Přijímáme i kolegy ze Slovenska. Možnost zkráceného úvazku dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* základní platové ohodnocení 25 tis. Kč plus provize z prodeje bez omezení (v průměru 20-30 tis. Kč)
* stravenky 80 Kč (1/2 hradí firma), multisport karta, nápoje a občerstvení zdarma
* malý a přátelský kolektiv prodejců
* soutěžení každý měsíc o ceny v hodnotě do 50 tis. Kč měsíčně
* nástupní bonus 5 tis. Kč
* pozice je vhodná také pro absolventy
* možnost zkráceného úvazku dle dohody

Podívejte se jak to u nás vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=m6HyNjob4y00

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost telefonicky kontaktovat zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3568495  Datum zveřejnění: 2.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč + 25 000 Kč