Konzultant - zkrácený i plný úvazek

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Čsl. armády 808, Pod Cvilínem, Krnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
13.01.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozovatel ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz hledá pro autorizovaného prodejního partnera LogiCall Česká republika, s.r.o. konzultanty prodeje. Největší poptávkové systémy v ČR a na Slovensku! 35 tis. zákazníků - Jednička a dvojka na trhu - 100 kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rozšiřujeme tým zaměstnanců na dlouhodobém projektu společnosti. Jedná se o zavedený tým se skvělou týmovou atmosférou. Vhodné pro maminky s dětmi. Vše tě naučíme a pomůžeme ti ve všech ohledech tvé nové práce.

PRACOVIŠTĚ KRNOV

Nabízíme:
- Zkrácený úvazek 6 – 7 hodin
- Možnosti volna navíc
- Jasné a přímé odměňování
- Firemní akce
- Moderní a příjemné pracovní prostředí
- Nástup možný ihned

Požadujeme:
- Loajalitu
- Ochotu učit se
- Smysl pro humor
- Logické myšlení

Při přechodu od jiného zaměstnavatele Vám zajistíme podporu náborovým příspěvkem ve výši 2 000 Kč po zkušební době možností čerpání dovolené i ve zkušební době. Mzda včetně provizí přes 20 000 Kč.

O společnosti:
- https://www.youtube.com/watch?v=mvEByEAx8

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.2.2019 (zbývá ještě 5 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost telefonicky kontaktovat zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu je naší misí usnadnit nalezení správného dodavatele. V lednu 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek. Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek telefonicky ověřujeme a garantujeme správnost kontaktních údajů. Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5
ID: 3569116   Datum zveřejnění: 3.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20 000 - 30 000