Konzultant - zkrácený i plný úvazek

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Čsl. armády 808, Pod Cvilínem, Krnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.2.2019
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozovatel ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz hledá pro autorizovaného prodejního partnera LogiCall Česká republika, s.r.o. konzultanty prodeje. Největší poptávkové systémy v ČR a na Slovensku! 35 tis. zákazníků - Jednička a dvojka na trhu - 100 kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rozšiřujeme tým zaměstnanců na dlouhodobém projektu společnosti. Jedná se o zavedený tým se skvělou týmovou atmosférou. Vhodné pro maminky s dětmi. Vše tě naučíme a pomůžeme ti ve všech ohledech tvé nové práce.

PRACOVIŠTĚ KRNOV

Nabízíme:
- Zkrácený úvazek 6 – 7 hodin
- Možnosti volna navíc
- Jasné a přímé odměňování
- Firemní akce
- Moderní a příjemné pracovní prostředí
- Nástup možný ihned

Požadujeme:
- Loajalitu
- Ochotu učit se
- Smysl pro humor
- Logické myšlení

Při přechodu od jiného zaměstnavatele Vám zajistíme podporu náborovým příspěvkem ve výši 2 000 Kč po zkušební době možností čerpání dovolené i ve zkušební době. Mzda včetně provizí přes 20 000 Kč.

O společnosti:
- https://www.youtube.com/watch?v=mvEByEAx8

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost telefonicky kontaktovat zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3589628  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 30 000 Kč