Telefonní obchodník - péče o stálé klienty (40 - 60 tis.)

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
18 tis. základ + 30-40 tis. prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu pro práci telefonního obchodníka, která spočívá ve volání firemním zákazníkům, kterým končí naše služby zasílání poptávek ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz.

Koho hledáme?
* máte již zkušenosti s prodejem po telefonu
* spolehlivou osobu, která chce pracovat, proklientský přístup
* vhodné pro všechny věkové kategorie

Náplň práce:
* volání firemním klientům, kterým končí služba - nejde o akvizici, ale prodloužení služeb
* hledání vhodného řešení a služby pro klienty: poptávky, veřejné zakázky, reklamní produkty
* zastupování dobrého produktu: jednička i dvojka na trhu - celkem 70% podíl na trhu poptávek
* odpovědnost za 400-500 klientů / měsíc ve vstupním obratu k prodloužení ve výši 1,8-2,2 mil. Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce se stálými klienty ePoptávka.cz a AAApoptávka.cz
* vysokou prodejní úspěšnost 40 - 50% obnovy klientů
* mzda 40 - 60 tis. Kč (fixní mzda 18 tis., provize ve výši 30-40 tis. Kč)
* průměrná mzda obchodníků retence je 48 tis., nejlepší dosáhnou na 60-70 tis. Kč
* jistotu dobré práce, stabilní výplatní termín
* pracovní dobu 8:00- 16:30, při plnění cíle kratší pátky
* stravenky, Flexipassy, soutěže nad rámec odměňování
* Multisport (plně hrazena) po zkušební době
* příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup firmy
* teplé, studené nápoje, další občerstvení s možností výběru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3620678  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 tis. základ + 30-40 tis. prémie