28 000 - 38 000 CZK

Teamleader telesales týmu

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Pražská tř. 563/99, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytvoření a vedení týmu 5-7 prodejců po telefonu internetové služby malým firmám
- Volání týmu na lead kontakty - klienti, kteří se zajímají o službu
- Odpovědnost za plnění obchodních cílů
- Koučing a rozvoj týmu, zpětné vazby, náslechy hovorů
- Nábor obchodníků, vedení pohovorů,
- Kontrola kvality prodeje, reporting, mzdová agenda

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení
- Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
- Zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
- Hlavní pracovní poměr
- Stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
- Pracovní doba od pondělí do pátku, 7:30 - 16 hod., volné víkendy, žádný směnný provoz
- Nástup možný IHNED

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.7.2019 (zbývá ještě 72 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu je naší misí usnadnit nalezení správného dodavatele. V lednu 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek. Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek telefonicky ověřujeme a garantujeme správnost kontaktních údajů. Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Eva Viktorinová
E-mail: poslat životopis
ID: 3670190   Datum zveřejnění: 16.5.2019