Telefonní konzultant/ka

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelské atmosféře? Pojďte k nám! Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.

Nejsme běžné call centrum! Prodejci po telefonu pro nás nejsou "jen" operátoři ale Prodejci s velkým P. Mají prostor k vlastní organizaci práce, samostatnosti. Nejsou roboti, kteří jedou podle call skriptů - jednáme s klienty individuálně, lidsky. Nesedí ve velkém open spacu ale v útulném prostoru v menším týmu. Nechceme zombie, ale fajn lidi, kteří se budou do práce těšit.

Koho hledáme?

• nebojíte se telefonovat, obchod vás baví
• spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat
• práce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Co Vás čeká?

• volání firemním klientům a nabízet naše služby
• hledání vhodného řešení a služeb pro klienty: poptávky, veřejné zakázky
• skvělý produkt: 70% podíl na trhu poptávek

Co Vám nabízíme?

• nástupní plat 25 tis. Kč + provize do výše 14%
• jistotu dobré práce, stabilní výplatní termín
• pracovní dobu 8:00-16:30, při plnění cíle kratší pátky
• příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup
• stravenky, Flexipassy, soutěže nad rámec odměňování
• teplé, studené nápoje, další občerstvení s možností výběru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAAPOPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu je naší misí usnadnit nalezení správného dodavatele. V lednu 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek. Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek telefonicky ověřujeme a garantujeme správnost kontaktních údajů. Přibližně 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

ID: 3984263  Datum zveřejnění: 9.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc