Telefonní operátor/ka

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Pražská tř. 563/99, České Budějovice 3, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v příjemném prostředí a přátelské atmosféře? Pojďte k nám! Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.

Koho hledáme:

Nebojíte se telefonovat a obchod vás baví
Spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat
Práce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Co Vás čeká:

Volání firemním klientům a nabízet naše služby
Hledání vhodného řešení a služeb pro klienty: poptávky, veřejné zakázky
Skvělý produkt: 70% podíl na trhu poptávek

Co Vám nabízíme:

Hlavní pracovní poměr
Motivační plat: základ 18 tis. + osobko až 7 tis. Kč + provize 14%
Průměrná mzda je 33 tis. Kč (v týmu 14 operátorů)
1/3 si pravidelně vydělává více než 45 tis. Kč
Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
Zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
Stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
Pravidelné soutěže a hry o finanční i nefinanční odměny
Pracovní doba od pondělí do pátku, 7:30 - 16 hod., volné víkendy, žádný směnný provoz
Příspěvek na dopravu pro dojíždějících do Českých Budějovic do výše 5 tis. Kč - dle reálných nákladů
Nástup IHNED

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Václav Soudský
Tel.: +420608631811
E-mail: poslat životopis
ID: 4017235  Datum zveřejnění: 12.4.2021