Telefonní konzultant/ka

AAA poptávka, s.r.o.

Čsl. armády 808/43b, Pod Cvilínem, Krnov, Okres Bruntál, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze, v Českých Budějovicích a v Krnově.

Pro našeho autorizovaného prodejního partnera LogiCall Česká republika, s.r.o. hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Telefonní konzultant/ka.

Koho hledáme?

nebojíte se telefonovat, obchod vás baví
spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat
práce je vhodná pro všechny věkové kategorie

Co Vás čeká?

volání našim firemním zákazníkům a doprodej dalších služeb
hledání vhodného řešení a služeb pro klienty

Co Vám nabízíme?

jistotu dobré práce, stabilní výplatní termín
pracujeme pouze v pracovní dny. Víkendy a svátky máme vždy volné.
možnost práce na zkrácený úvazek
příjemné pracovní prostředí, profesionální tým, férový přístup
teplé, studené nápoje, další občerstvení s možností výběru
nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4017248  Datum zveřejnění: 7.1.2021