Online Marketing Manager

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí ryze české úspěšné společnosti, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld. Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby www.epoptavka.cz, www.aaapoptavka.cz a www.uredninastenka.cz. Svým lidem vycházíme vždy vstříc, děláme vše pro jejich pohodlí a úspěch, čeká na Vás zajímavá náplň práce, přátelští kolegové a řada benefitů.

Hledáte novou výzvu v oblasti marketingu? Jste kreativní a máte zkušenosti s generováním obchodních leadů? Chcete se dále rozvíjet a být součástí dalšího růstu společnosti? V tom případě hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Vývoj nových a údržba stávajících produktů na trhu poptávek online služeb (B2B)
Řízení vlastních projektů a jejich koordinace s IT
Hledání a testování nových příjmových možností společnosti
Odpovědnost za online marketingové aktivity společnosti
Odpovědnost za online výkon poptávek a obchodních leadů

Požadujeme:

Zkušenost a cit v oblasti online marketingu
Kreativitu, nápady, energii, business myšlení, zacílení na ziskovost a efektivitu
Znalost v oblasti návrhů webů a znalost copywritingu
Zkušenost v oblasti webové analytiky, PPC a SEO výhodou

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání na HPP
Nadstandardní platové ohodnocení
Služební automobil i pro soukromé účely
Neformální prostředí, vstřícnou a tvůrčí atmosféru
Kreativní práci v rozvíjející se společnosti
Prostor pro vlastní nápady
Nástup možný ihned

Pokud věříte, že právě tato pozice by pro Vás byla ta pravá, neváhejte a zašlete mi Váš životopis spolu s Vaším krátkým představením co nejdříve.

Budu se na Vás těšit!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Václav Soudský
Tel.: +420608631811
E-mail: poslat životopis
ID: 4018688  Datum zveřejnění: 11.1.2021