Programátor PHP (50 až 100K + auto)

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako posilu pro naše interní IT a vývojové oddělení hledáme zaměstnance s dobrými znalostmi webových technologií. Preferujeme znalosti, dobrou schopnost sebevzdělání a zápal pro webový vývoj.

V aktuální chvíli máme přibližně 90 interních zaměstnanců. Většina z nich využívá naše interní systémy, které jsou založeny na 3 stěžejních technologiích: PHP, MySQL a ElasticSearch.

Co budete dělat:

• správu, údržbu a úpravy aktuálních systémů - jak veřejných, tak interních
• průběžný vývoj nových systémů a produktů založených na webových technologiích
• ad-hoc datové exporty nad aktuálním databázovým schématem

Co nabízíme:

• 13. a 14. plat formou motivačního systému
• služební automobil pro soukromé účely
• možnost ovlivnit technologický směr společnosti
• příjemné pracovní prostředí na Praze 5
• fajnové kolegy a pravidelné firemní akce

Co na to potřebujete:

• znalost objektově orientovaného programování v PHP 5 a 7
• dobrou znalost relačních databází a SQL, konkrétně pak MySQL
• znalost HTML, CSS a webového JavaScriptu
• obecné algoritmické znalosti a analytické myšlení
• znalost verzovacího systému GIT

Co by Vám mohlo při výběrovém řízení pomoci:

• zkušenost s Laravel frameworkem, případně s jinými frameworky (Zend, Nette)
• zkušenost s Ruby
• zkušenost s VueJS
• obchodní duch - schopnost pochopit zadání po obchodní stránce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Sluneční náměstí 2583/11
158 00 Praha 5

Kontakt

Kontaktní osoba: Václav Soudský
Tel.: +420608631811
E-mail: poslat životopis
ID: 4033721  Datum zveřejnění: 15.2.2021