Programátor PHP (50 až 100K + auto)

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako posilu pro naše interní IT a vývojové oddělení hledáme zaměstnance s dobrými znalostmi webových technologií. Preferujeme znalosti, dobrou schopnost sebevzdělání a zápal pro webový vývoj.

V aktuální chvíli máme přibližně 90 interních zaměstnanců. Většina z nich využívá naše interní systémy, které jsou založeny na 3 stěžejních technologiích: PHP, MySQL a ElasticSearch.

Co budete dělat:

• správu, údržbu a úpravy aktuálních systémů - jak veřejných, tak interních
• průběžný vývoj nových systémů a produktů založených na webových technologiích
• ad-hoc datové exporty nad aktuálním databázovým schématem

Co nabízíme:

• 13. a 14. plat formou motivačního systému
• služební automobil pro soukromé účely
• možnost ovlivnit technologický směr společnosti
• příjemné pracovní prostředí na Praze 5
• fajnové kolegy a pravidelné firemní akce

Co na to potřebujete:

• znalost objektově orientovaného programování v PHP 5 a 7
• dobrou znalost relačních databází a SQL, konkrétně pak MySQL
• znalost HTML, CSS a webového JavaScriptu
• obecné algoritmické znalosti a analytické myšlení
• znalost verzovacího systému GIT

Co by Vám mohlo při výběrovém řízení pomoci:

• zkušenost s Laravel frameworkem, případně s jinými frameworky (Zend, Nette)
• zkušenost s Ruby
• zkušenost s VueJS
• obchodní duch - schopnost pochopit zadání po obchodní stránce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4033721  Datum zveřejnění: 15.2.2021