Asistent/ka v designovém studiu – na zaučení

AB Parket - Robert Lazna

Místo práce
Praha 3, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsícmzda je uváděna v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická a emailová komunikace s dodavateli, klienty atd.
- Různé administrativní úkony (vytváření cenových nabídek, příprava podkladů pro mzdovou účetní, kontrola docházky zaměstnancům atd.)
- Řešení objednávek materiálu
- Řešení interního náboru zaměstnanců
- Vedení pokladny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP (na dobu neurčitou)
- Mzda: 23 – 28 000 Kč čistého (dle pracovního nasazení a výkonu)
- Osmihodinová pracovní doba
- 4 týdny dovolené
- Nabízíme perspektivní, zajímavou a samostatnou práci
- Místo výkonu práce: Praha 3, Soběslavská 9
- Nástup: možný ihned

Informace o náboru

Do našeho týmu přijmeme Asistent/ku pro standardní firemní záležitosti. Jedná se o práci na zaučení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ s maturitou (stavební obor výhodou)
- Ochota učit se novým věcem
- Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Dobré komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše firma se zabývá zakázkovou realizací pohledových stěrek v interieru i exterieru již od roku 1994.
ID: 3790379  Datum zveřejnění: 18.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 28 000 Kč/měsícmzda je uváděna v čistém