Vodič kamiónu SK - Anglicko - SK. Pravidelne doma

AB-SPED s.r.o.

Veľká Británia, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
600€ + diéty a bonusy spolu až 1600 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie prepráv SK - ANGLICKO - SK
- Preprava trvá cca 5 až 7 dní potom podla potreby 1 až 4 dni doma.
- Obsluha a riadenie nákladných vozidiel a jazdných súprav do 40t

- Práca v stabilnej spoločnosti ! Viac ako 25 rokov v doprave bez zmeny majiteľa,ičo a dič.
- Ústretovosť pri výplatách ! Výplatu je možné vždy prediskutovať s majiteľom !
- Dodržiavanie pravidelného termínu výplat a možnosť záloh vo výnimočných prípadoch
- Vodič je pravidelne doma ! NEJAZDÍME NA ŽIADNE TURNUSY !
- Vodič má pridelené vozidlo a náves. Návesy sa neprepínajú a ťahače nevymieňajú .
- Možnosť jazdiť s priateľkou alebo manželkou vo dvojke.
- Dodržiavanie pracovného času vodiča
- Ústretovosť pri žiadosti o dovolenku
- Moderný vozový park. Všetky vozidlá sú značky Volvo vo výbornom technickom stave ! O stav vozidiel sa stará vlastný servis.
- Všetky vozidla sú s automatickou prevodovkou a nadštandardnou výbavou ( xenóny, rampy, distančný radar, kožené doplnky, navigácia)
- Diaľničné poplatky SK, CZ, B, AT a D na faktúru. Žiadne dobíjanie !
- Palivové karty, firemná hotovosť a firemný telefón.
- Preplácanie doplnkov do kabíny a karosérie (koberce, poťah, svetla, rampy...)

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď. Posledné dve miesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

2

- Bezúhonnosť
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Starostlivosť o vzhľad a čistotu vozidla
- Orientačné schopnosti
- Samostatnosť

dopravná spoločnosť so zameraním na Veľkú Britániu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1860346  Datum zveřejnění: 23.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600€ + diéty a bonusy spolu až 1600 - 2200 EUR/mesiac