Obchodní zástupce

ABA Innovator Slovensko, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
únor-březen 2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícBonusy/prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamicky se rozvíjející specializovaná stavební firma hledá obchodního manažera z okolí Brna, komunikativního, technického člověka, který by vedl naši místní firmu. Naše společnost se již více než 20 let zabývá zpevňováním půdy a injektáží půdy v regionu střední Evropy. Vyžaduje se znalost anglického jazyka a řidičský průkaz typu B. Výhodou sú vysokoškolské vzdělání, výborné komunikační schopnosti a schopnost řešit problémy. Přihlášku a profesní životopis s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- Dlouhodobé stabilní pracoviště,
- Možnost profesního rozvoje,
- Samostatná práce,
- Konkurenceschopné platové ohodnocení,
- Auto, notebook i mobilní telefon,
- Plný úvazek,
- Pružný začátek/konec pracovní doby,
- Flexibilní pracoviště, možnost občasné práce z domova.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dynamicky se rozvíjející specializovaná stavební firma hledá obchodního manažera z okolí Brna, komunikativního, technického člověka, který by vedl naši místní firmu. Naše společnost se již více než 20 let zabývá zpevňováním půdy a injektáží půdy v regionu střední Evropy.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4495597  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc