Elektrikári Nemecko od 2000€ + Bezplatné Ubytovanie

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Bad Brückenau, Nemecko
Termín nástupu
Okamžite
2 000 EUR/mesiac2000€ Netto (168 hod.) + bezplaté ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie elektroinštalačných prác na rôznych domoch a bytoch (90% Novostavby)
-Vykonávanie kompletnej elektroinštalácie v bytových priestoroch
-Napájanie zásuviek, vypínačov a elektrovodných skríň
-ťahanie a osadzovanie elektrických káblov
-montáže elektrických zariadení
-montážné práce prevažne v vykonávané v západnom Nemecku
- kompletná elektroinštalácia v bytových a domových priestoroch
-jazdenie na stavbu firemným autom zo zamestnancom Firmy
-pracuje sa vždy vo dvojici

-dlhodobú a stabilnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu
-plat je 2000€ netto(168 odpracovaných hodín), vianočný bonus ako aj bonus na dovolenku
- počas montáže sa býva v Hoteloch, Penziónoch, ktoré zabezpečuje a platí zamestnávateľ
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou
-práca na plný úväzok (pracuje sa PO-PIA)
-možnosť čerpania záloh
-platená dovolenka (24-30 Dní)
-po 3 mesiacoch práce možnosť turnusovej práce(záleži na dohode zo zamestnávateľom)
-nepotrebujete žiadne pracovné náradie(všetko dodá zamestnávateľ)
-pracovné oblečenie vieme poskytnúť
-vedenie časového konta (Arbeitszeitkonto)
-počas celej spolupráce pomoc aj v rodnom jazyku

Ak spĺňate požiadavky a máte záujem o prácu Elektrikára tak nás neváhajte kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívna nemčina (B1), prax s elektoinštaláciov,schopnosť samostatnej ako aj kolektívnej práce, chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo,chuť pracovať na montážach, vodičský preukaz ako aj vlastné auto

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3859129  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac