IT Specialista Cyber Security (kód_AB04)

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operační centrum Česká republika (CZOPC) v Ostravě je sídlem evropského inženýringu pro divizi Procesní automatizace ABB. Zaměstnáváme přes 100 zaměstnanců, kteří provádějí inženýring pro jednotky po celé Evropě, zejména pro Norsko, Německo, Švýcarsko, Finsko a Švédsko. Zabýváme se vývojem SW aplikací pro průmysl, programováním PLC automatů včetně návrhu hardware, informačními technologiemi (IT) a jejich zabezpečením, návrhem a oživováním pohonů a projektováním elektročástí nn i vn. Máme vysoce kvalifikované a stabilní zaměstnance, kteří se zaměřují na zajímavou a náročnou práci u našich zákazníků.

Náplní Vaší práce bude:
• Nastavení a údržba fyzických a virtualizovaných řídicích systémů
• Nastavení a údržba síťových komponent jako firewally a switche
• Asistence projektům při implementaci zabezpečení
• Integrace řídicích systémů s existujícími podnikovými sítěmi
• používání a zlepšování existujících praktik pro výše zmíněné oblasti IT
• Tvorba a udržování technické dokumentace v rámci kvalitativních standardů ABB a dle smluvních požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

A my Vám na oplátku nabízíme:
• zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
• otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• využití cizích jazyků
• motivující plat a odměny
• široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Informace o náboru

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu [email protected], další volné pozice naleznete na www.abb.cz/kariera.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kandidáti na tuto pozici musí prokázat:
• Odpovídající vzdělání v IT anebo Automatizaci, VŠ výhodou a zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici
• Znalost komunikačních protokolů a síťových prvků jako např. switche a firewally
• Znalost virtualizačních nástrojů (především VmWare)
• Zkušenosti s nastavováním a údržbou operačních systémů Windows Server / Client (certifikace Microsoftu výhodou)
• Znalost Automatizačních a bezpečnostních systémů
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Schopnost pracovat v mezinárodním týmu
• Schopnost pracovat samostatně
• Flexibilita při služebních cestách do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1306696  Datum zveřejnění: 8.10.2012