Asistent (10 -20 hodín týždenne)

AbbVie s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06/2024, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zodpovednosti:

•   poskytuje administratívnu podporu oddeleniu klinických hodnotení/ oddeleniu logistiky/ medicínskemu oddeleniu;

•   poskytuje podporu pri spracovaní relevantných dokumentov a kontroluje kvalitu dokumentov;

•   práca v rôznych elektronických systémoch, databázach a v Exceli;

•   komunikuje s účtovným oddelením pri zabezpečovaní fakturácií a platieb;

•   párovanie objednávok s faktúrami a dobropismi, triedenie dodacích listov;

•   ukladanie dokumentov elektronicky, skenovanie;

•   tlač, triedenie a zakladanie dokumentov do šanónov, skartácia a archivácia.

Požadované znalosti/ zručnosti pre obe pozície:

•    práca je vhodná ideálne pre vysokoškolských študentov denného štúdia,

•    predchádzajúca skúsenosť s administratívou minimálne 3 mesiace,

•    komunikačné schopnosti v slovenskom jazyku na výbornej úrovni a v anglickom jazyku na úrovni aspoň mierne pokročilý,

•    excelentná práca s Excelom a schopnosť rýchlej orientácie v rôznych el. systémoch,

•    znalosť základov fakturácie/účtovníctva/SAPu výhodou,

•    proaktívny tímový hráč so zmyslom pre detail a organizačnými schopnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme AbbVie, biofarmaceutická spoločnosť zameraná na oblasti, ktoré si vyžadujú inovatívne medicínske riešenia. V AbbVie spájame vedecký pokrok s odbornými vedomosťami a nadšením, aby sme dokázali riešiť aj tie najnáročnejšie výzvy v oblasti zdravia a významne tak prispeli k zvyšovaniu kvality života pacientov.

Všetky kariérne cesty u nás vedú k rovnakému cieľu – zlepšiť kvalitu ľudského života. Ponúkame príležitosti k rozvoju, ktoré vám poskytnú možnosti inovovať, spolupracovať, pomáhať pacientom a rozvíjať svoje zručnosti. Spoločne každý deň vytvárame, objavujeme a prinášame nové spôsoby, ako zlepšovať ľudské zdravie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Mjartanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4848283  Datum zveřejnění: 5.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 7 EUR/hod.