Administrativní asistent/-ka obchodu a expedice

ABCtech s.r.o.

Místo práce
Piletice, Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
16.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- práce s platbami, dobropisy, fakturami, zápočty
- správa firemní pokladny
- řešení firemní agendy (Intrastat, evidence smluv, …)
- řešení reklamací
- příjem a výdej zboží (administrativa)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v pozitivním přátelském a perspektivním mladém kolektivu
- individuální přístup zaměstnavatele
- příspěvek na stravování
- plat 18 000 – 25 000 Kč
- pracovní smlouva na dobu určitou 3roky (zástup za mateřskou dovolenou)

Informace o náboru

Tuto pozici potřebujeme obsadit relativně na rychlo, proto požadujeme, aby vhodný kandidát byl schopen nastoupit ihned, případně nejpozději k 15.7.2018

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ideálně účetnictví, obchod, případně vztah či znalost těchto oblastí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Pokladna - Základy
Podvojné účetnictví - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- min. SŠ s maturitou nebo vyučení s maturitou
- znalost práce na PC a v základních programech (MS Office), praxe v některém IS výhodou
- anglický jazyk výhodou
- odpovědný přístup k plnění úkolů, důslednost, pečlivost
- trestní bezúhonnost
- pozitivní přístup k práci, změnám a řešení problémů
- samostatnost, schopnost si samostatně poradit

Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup, komunikativnost jak osobně tak po telefonu, pozitivní přístup k práci a změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABCtech s.r.o. vznikla v roce 2011 s vizí nabídnout alternativní možnost spolupráce zákazníkům a dodavatelům, kteří nebyli dlouhodobě spokojeni s přístupem svých stávajících dodavatelů. Již samotné začátky existence společnosti se vyznačují ve vyhledávání příležitostí k vytvoření kvalitní a stabilní spolupráce a to jak na úrovni spolupráce s dodavateli, tak i na úrovni prodejů B2B a později se spuštěním internetového obchodu v roce 2014 i B2C.

V současné době se společnost ABCtech s.r.o. specializuje na distribuci alternativních zdrojů napájení, jakými jsou fotovoltaické panely, měniče napětí do aut značky Carspa a olověné baterie MHPower. Jelikož máme historicky velkou základnu z oblasti lokálních ISP i VO zákazníků, zaměřujeme se i na prodej telekomunikačních zařízení a kamerových systémů, mezi něž patří např. značky Mikrotik, Cambium Networks, Ubiquti Networks, TP-Link, RF Elements, Netis, Hikvision atd. Též u nás v sortimentu naleznete širokou nabídku pro výstavbu metalických a optických sítí a to např. od výrobců Solarix, Lexi-Net, apod. V naší nabídce však naleznete i kvalitní nářadí značky H-tools nebo kovové skříně, stožáry a držáky, které Vám dobře poslouží pro montáže námi prodávaných telekomunikačních i dalších zařízení. Neustále hledáme způsoby jak vylepšit či zefektivnit naši nabídku, systém prodeje, práci a další důležité oblasti potřebné pro každodenní úspěšnou realizaci obchodních aktivit.

Jaké výhody Vám přinese spolupráce s námi?

1) Široká nabídka
2) Individuální přístup
3) Rychlé dodání zboží do druhého dne
4) Profesionální přístup
5) Držíme pro vás více než 80% zboží skladem
6) Možnost osobního odběru v Hradci Králové zdarma
7) Rychlé vyřízení reklamací
8) Záruka na celý sortiment 2 roky a více i pro firemní zákazníky
9) Možnost velkoobchodní spolupráce
10) Nízké ceny dopravného
ID: 3435083  Datum zveřejnění: 29.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 25000,- Kč