Realitní makléř pro oblast Západních Čech

ABRA REAL s.r.o.

Místo práce
Bulharská 5, Okres Karlovy Vary
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
12.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čím se u nás budete zabývat?

- aktivně vyhledávat nemovitosti k prodeji či pronájmu
- zprostředkovávat koupi, prodej, pronájmy nemovitostí
- vytvářet prezentace nabízených nemovitostí
- provádět prohlídky nemovitostí
- vést obchodní případy
- komunikovat s klienty, právníky, katastry nemovitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- vysoké odměny za odvedenou práci
- služební automobil Mazda 6 – možné využívat v pracovní době
- parkovací místo
- vlastní PC umístěný v kanceláři
- propracovaný systém vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- vyspělý IT systém pro správu zakázek a inzerci
- velmi kvalitní inzerci a to jak na internetu tak v reprezentativních vývěskách v obchodním a lázeňském centru Karlových Varů

Informace o náboru

Není nutné zasílat životopisy, preferuji osobní kontakt.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by jste měli umět?
- samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity
- komunikovat osobně i po telefonu
- reprezentativně vystupovat
- být spolehlivý a zodpovědný
- mít obchodní myšlení
- umět pracovat s PC (Word, email, internet)
- aktivně řídit (sk. B)
- flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABRA REAL je realitní a investiční společnost sídlící v Karlových Varech s působností po celé České Republice, specializující se především na Karlovarský kraj.

Za dobu své činnosti si velmi rychle našla své místo na realitním trhu. Stalo se tak díky profesionalitě realitních makléřů a dalších spolupracovníků a také díky nekompromisní rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb.

Společnost od začátku klade důraz na maximální spokojenost všech svých zákazníků.

Neustále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby. Pružně reagujeme na neustále se měnící situaci na realitním trhu.
ID: 3358708  Datum zveřejnění: 11.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou