Senior PHP Programátor

ABRA Software a.s.

Místo práce
Vladislavova 250, 397 01 Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce na projektech pro nadnárodní společnosti.
• Vývoj a implementace webové aplikace pro zahraniční i tuzemské klienty.
• Tvorba a rozšiřování informačních systémů a B2B portálů.
• Vývoj a implementace vlastních webových produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Naši klienti jsou z různých odvětví, nakoukneš do problematiky zajímavých procesů.
• Skvělý tým lidí.
• Práce, která tě bude obohacovat, inspirovat a posouvat dopředu.
• Vzdělávací plán šitý na míru a možnost získat zkušenosti od profesionálů.
• Motivující finanční hodnocení.
• Práci na HPP v příjemném, pozitivním a zdravém pracovním prostředí.
• Zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, setkávání s inspirativními osobnostmi, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti atd.).
• Příspěvek na stravování.
• Možnost částečného HomeOffice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Perfektní znalost PHP.
• Znalost Framework ideálně Nette, ale může být i jiný.
• Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost.
• JavaScript je velká výhoda.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABRA Software je dynamická softwarová firma, která se zabývá vývojem a prodejem informačních systémů pro firmy všech velikostí a poskytováním souvisejících služeb. V tomto oboru patříme ke špičce, klademe velký důraz na kvalitní pracovní podmínky, dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3581050  Datum zveřejnění: 17.1.2019