Junior/Senior Delphi programátor

ABRA Software a.s.

Místo práce
ABRA Software a.s., Jeremiášova, Praha 13, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Váš pracovní den
• Vyvíjíte a tvoříte informační systém ABRA Gen.
• Spolupracujete na analytických procesech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci na HPP v příjemném, pozitivním a zdravém pracovním prostředí.
• Vzdělávací plán šitý na míru, systematičnost, zkušenosti profesionálů.
• Mzdu v závislosti na vstupních znalostech a pracovním výkonu
• Možnost rozvoje na více databázových platformách - Firebird, ORACLE, MSSQL
• Možnost nahlédnuti, jak funguje řízení a plánování výroby ve firmách.
• Zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, aktivní výuka jazyků, setkávání s inspirativními osobnostmi, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům, autopůjčovna, občerstvení na pracovišti atd.).
• Příspěvek na zdravý oběd od farmářů přímo v naší firemní jídelně.
• Nástup možný ihned, případně dle dohody.
• Po zapracování možnost částečného HomeOffice.
• Místo výkonu práce Praha – včetně možnosti dočasného ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Delphi - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Delphi min. 1 rok
• Znalost objektového programování,
• Analytické myšlení
• Znalost SQL (např: Firebird, ORACLE, MSSQL)
• Orientace v podnikových procesech výhodou
• SŠ vzdělání zakončené maturitou
• Pečlivost a důraz na detail
• AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABRA Software je dynamická softwarová firma, která se zabývá vývojem a prodejem informačních systémů pro firmy všech velikostí a poskytováním souvisejících služeb. V tomto oboru patříme ke špičce, klademe velký důraz na kvalitní pracovní podmínky, dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3581061  Datum zveřejnění: 17.1.2019