Reagujte bez životopisu

Administrativní pracovník na dálku / (nadstandardní hodnocení)

Absolute Ideas s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 - 4 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví ťe svět obchodu a financi a nechceš byt odkázaný na minimální mzdu? Záleží jen na TOBĚ!

Co bude tvojí úlohou:

- aktívní emailová komunikaci s existující a potencionální klientelou naše společnosti
- vedeni bankovního účtu a fakturací.

Co ti nabizimé?

- nadstandardní finanční ohodnoceni a bezkonkurenční provizní systém: (průměrná měsíční odměna je cca. 1.700 – 3.500 EUR)

Obrovskou výhodou je že táto činnost může se uskutečňovat dálkově, z pohodli domova.
A při dobře organizovaném time managementu moc času Vám nezabere. My neplatíme Váš čas ale výsledek.
Upozorňujeme však že je to nabídka práce na živnostenský list takže je vhodná jen pro OSVČ nebo jednatele SRO

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování nákupu a prodeje věcí movitých, včetně případného provádění obchodních transakcí na účet jiných nebo v zastoupení jiného.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4539424  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc