Reagujte bez životopisu

Stabilná časovo flexibilná brigada na rok vhodná pre živnostníkov (SZČO)

Absolute Ideas s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aké budú vaše hlavné povinnosti?
- Budete spracovávať platby od a ku klientom
- Vašou zodpovednosťou bude aj bankové zmierenie, kontrola a spracovanie súvahy, vytváranie bankových výpisov a záverečných správ
- Budete zodpovední za spracovanie a nastavenie informácií
- Budete komunikovať bankami a internými zamestnancami

Benefity a ďalšie výhody:
Práca online, z domu. Príhodný spôsob veľkého vedľajšieho príjmu.

Informácie pre uchádzača:
Od záujemcov očakávame stručný životopis a uvedenie dôvodu, prečo sa zaujímajú práve o tuto prácu .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování nákupu a prodeje věcí movitých, včetně případného provádění obchodních transakcí na účet jiných nebo v zastoupení jiného.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4540203  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc