Servisní technik - elektrikář - Hořovice

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Hořovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka
montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
údržba bazénů včetně bazénové technologie
technické poradenství
místo pracoviště Hořovice,

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
možnost profesního a osobního růstu,
práci plnou výzev,
neformální prostředí a přátelský kolektiv,
atraktivní mzdové ohodnocení,
širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.
mzdu od 160 – 180 Kč/hod dle zkušeností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

bazény, montáž bazénu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
zodpovědnost a spolehlivost
samostatnost
schopnost rychle se učit novým věcem
časovou flexibilitu
vzdělání v oboru elektro – výhodou
platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6 – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3646239  Datum zveřejnění: 23.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 27 000 Kč/měsíc