Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník ve výrobě - brusič – náborový příspěvek, ubytování

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Hazlov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
186 - 200 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do velmi úspěšné rodinné společnosti hledáme:
Pracovní náplň
Broušení litinových odlitků ručním nářadím
Obsluha strojních a robotických zařízení
Vizuální kontrola opracovaných odlitků

Práce je v prašném prostředí, vysoká hlučnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek 40.000 Kč
Tříměsíční individuální zaškolení
Hodinová mzda během zaškolení 186 Kč/hod.
Možnost zvyšování kvalifikace v rámci firmy
Možnost ubytování a firemní dopravy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Kovodělnik

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní vzdělání, SOU strojírenského směru výhodou
Praxe v broušení odlitků výhodou
Ochota pracovat na dvě směny
Manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4463375  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 186 Kč/hod.