Reagujte bez životopisu

Obsluha CNC strojů

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Lišov u Českých Budějovic, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc13.plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníka/ici na pozici obráběče/obráběčky dílů dle technické dokumentace. V případě, že umíte obsluhovat CNC stroje a programovat, budeme velmi rádi.

Obrábění dílů ze dřeva dle technické dokumentace.
Obsluha a programování CNC strojů (pokud to zvládnete).
Kvalitní a efektivní práce, kontrola kvality výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Vyučení v oboru, popř. praxe s obsluhou CNC strojů
- Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- Manuální a technická zručnost
- Samostatnost
- Výhodou předchozí práce na CNC strojích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Nabízíme pracovní místo ve výrobní společnosti zaměřené na zpracování dřeva a výrobu dřevařských výrobků v Lišově.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4540924  Datum zveřejnění: 7.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc