Servis elektro - OD 43.000 KČ

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Otrokovice 2, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 43 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Primární starost o stroje, přístroje a mechanizmy dohlížející na měření a regulaci všech veličin pro správnou a kvalitní výrobu
* Odstraňování případných závad a zavádění postupů k jejich předcházení
* Nastavování výchozích parametrů pro naše stroje
* Důsledné dodržování předpisů BOZP a PO
* Vedení příslušné dokumentace a výkazů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástupní mzda dle praxe - od 43.000 Kč
* Prémie a Bonusy
* Spousta příplatků
* 13. a 14. plat
* 25 dní dovolené
* Dotovaná strava
* Firemní produkty za hubičku
* Dohled na Vaše fyzické i duševní zdraví
* Starost o Vaše děti - přes rok i o prázdninách
* Možnost profesního i finančního růstu
* Firemní a kulturní akce
* Místo výkonu: Otrokovice

Informace o náboru

Máš vzdělání v oboru elektro? Vlastníš NV 194/2022 Sb. §6? Vítáme i §5 s chutí zvýšit kvalifikaci, kterou ti zajistíme. Jsi technicky zdatný a mohly by tě zajímat procesy vulkanizace? Rád bys dostal zajímavé a stabilní místo? Pak mi zašli životopis a rádi tě začleníme do týmu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ - elektrotechnického směru
* Nutná NV 194/2022 Sb. §5 nebo §6
* Roční praxe v oboru podmínkou
* Aktivní práce na PC a programech MS Office
* Ochota rozvíjet se v oblasti měření a regulace
* Ochota práce ve směnném provozu
* Zodpovědný, pečlivý, analytický a systematický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4774977  Datum zveřejnění: 2.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 43 000 Kč/měsíc