Hledá se Interim HRBP - zn. ihned

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Podpora HR a účetního oddělení - vstupní, výstupní formality, dokumentace, docházka, podklady pro mzdy atd.
* Vedení výběrových řízení, selekce kandidátů, příslušná dokumentace a evidence
* Starost o stávající zaměstnance
* Aktivní podílení se na náborové činnosti
* Komunikace a aktualizace potřeb oddělení napříč společností
* Reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dohodneme adekvátní nástupní mzdu
* Flexibilní pracovní doba
* Příjemné prémie
* Osobní ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Bonus za docházku až 3.000Kč
* Dotovaná strava v místní kantýně
* Příspěvky na penzijní připojištění - 500 Kč
* Možnost využít MultiSport kartu
* Odměna při pracovních výročích
* Příspěvky na rekreaci dětí zaměstnanců
* Propracovaný zaškolovací systém
* Místo výkonu: Brno

Informace o náboru

Hledám zkušeného HRBP! Jste momentálně ve fázi rozhodování, co dál? Nemáte jisté zaměstnání a než se nalezne nechcete viset na úřadu práce? Právě hledám pro našeho klienta záskok za jejich interního personalistu! Jsi schopen/a tuto funkci zastat a být podporou odd. na dobu určitou? Bereš to? Výborně, zašli mi životopis a já tě ráda představím tvým dočasným kolegům!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání nerozhoduje
* Praxe na pozici interního HR
* Orientace v pracovněprávní legislativě
* Praxe v MS Office, interních systémech
* AJ - na komunikativní úrovni - výhodou
* Flexibilita, pečlivost, milý a aktivní přístup
* Ochota práce na dobu určitou/cca 4 měsíce
* Nástup od dubna!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4782884  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc