Velitel elektromechaniků - až 52.500 kč + benefity

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Brtnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovědnost za včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění včetně vyhotovení plánu oprav
* Předcházení poruchám nastavením nových pracovních postupů
* Odpovědnost za výběr potřebných náhradních dílů a jejich kontrolu funkčnosti při doučení
* Komunikace napříč odděleními - řešení jejich požadavků, komunikace s externími poskytovateli služeb a zajištění revizí
* Vedete svůj tým, rozdělujete práci, řídíte docházku, školíte stávající i nové kolegy včetně jejich adaptace
* Vedete příslušnou evidenci, dokumentaci, záznamy, výkazy
* Dbáte na dodržování BOZP a PO
* Detekujete a analyzujete možná rizika

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástupní mzda dle praxe - od 42.500 Kč
* Prémie a Bonusy
* Spousta příplatků
* 13. plat
* 25 dní dovolené
* Dotovaná strava/stravenky
* Interní školení a kurzy
* Možnost profesního i finančního růstu
* Firemní a kulturní akce
* Místo výkonu: Brtnice + 10km

Informace o náboru

Disponujete elektrovyhláškou v §6 a zkušeností na vedoucí pozici z výrobní společnosti nebo s sebou nesete předpoklady školit, motivovat, úkolovat, odměňovat a hlavně vést svůj tým k produktivním výkonům a odvádět spolu skvělou spolupráci končící uzavřením zadaného úkolu kvalitně a včas?
Pak hledáme přímo takového lídra, hledáme mistra, hledáme Vás! Nabízíme pohodovou práci ve Vašem oboru na jednu směnu!
Zašlete mi svůj životopis nebo zavolejte a představte se mi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ - elektrotechnické
* Praxe elektrikáře nebo v oblasti údržby strojů a zařízení
* Orientace v technické dokumentaci a elektroschématech
* Vyhláška 50/1978 Sb. § 6
* PC - MS Office
* ŘP - sk.B - aktivní řidič
* Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
* Chuť učit se a zdokonalovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Srncová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
ID: 4799112  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 500 Kč/měsíc