Zruční kutilové - start ve výrobě

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Holíč, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vychystávání komponentů k montáži
* Manipulace s většími komponenty a celky
* Přesná a kvalitní práce podle výrobních postupů
* Montážní činnost
* Kontrola, čištění, balení a vychystání k expedici

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástupní mzda od 24.500 Kč
* Výkonnostní prémie
* Práce na jednu směnu
* Dotovaná strava
* Svoz z Břeclavi ZDARMA
* Občerstvení na pracovišti
* Firemní kurzy a školení
* Možnost profesního a platového růstu
* Čisté a moderní prostředí
* Pohodový kolektiv
* Místo výkonu: Hodonín

Informace o náboru

Potřebujete práci, ale nikdo Vám nedá možnost? Jste manuálně zruční, třeba domácí kutilové, co umí používat nářadí, ale nemůžete najít firmu, kde byste začali, ukázali svoje kvality a třeba i profesně rostli?
Právě hledáme šikovné posily do výroby na kompletace v Hodoníně!
Vhodné pro uchazeče z okolí Skalice, Holíče a Gbely.
Představte se mi v životopise a začneme!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ - bez zaměření
* Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
* Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
* Základní znalost technické dokumentace
* Ochota dojíždět do místa výkonu práce - HODONÍN!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Srncová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
ID: 4845374  Datum zveřejnění: 3.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 500 Kč/měsíc