Java programátor - junior i senior

ACANTHA,s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
09.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1000-2600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Znalost jazyka Java (ideálně J2EE,ale postačí i J2SE), postačí znalost z VŠ.
*Analytické a komunikační schopnosti.
*Znalost a použití relační databáze.
*Znalost analýzy a návrhu aplikací, UML.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci na HPP v zázemí silné a stabilní společnosti.
*Flexibilní místo výkonu práce (buď Praha nebo 2 dny v týdnu v kanceláři v Hradci (zbytek home office nebo jen Hradec).
*Zajímavé finanční ohodnocení.
*Práci v příjemném kolektivu.
*Odborné vzdělávání a školení.
*Další řada firemních benefitů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Významná pojišťovna, Systémový integrátor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víme, jak a kde najít špičkové IT experty různých zaměření a úrovní. Společnost acantha, s.r.o. má tradici již od roku 2005. Během této doby jsme si vytvořili vlastní způsoby vyhledávání a komunikace s uchazeči. Díky tomu dokážeme odhalit jejich potenciál.

Nečekejte od nás standardizované testy, nicneříkající HR otázky a kupu dalších zbytečností. Naším cílem není škatulkovat uchazeče. Nestresujeme uchazeče a nesnažíme se odhalit jakoukoliv sebemenší nevědomost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2821909  Datum zveřejnění: 22.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000-2600