Projektový finanční analytik (Ref. č.: 00607589)

Accenture Services, s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toto bude Váš tým:

Jsme kolektiv profesionálů sídlících v business centru na Chodově, které baví hrát si s čísly a vše kolem nich. Spravujeme projekty v hodnotách až desítek milionů EUR a denně komunikujeme s vysoce postavenými manažery zahraničních poboček společnosti Accenture. Společně umíme tvrdě pracovat na kvartálních uzávěrkách, ale i bavit se při mimopracovních aktivitách. Nikdy se v práci nenudíme, protože v našem finančním světě existuje spousta věcí, které jdou zdokonalit novými nápady a automatizací; Accenture se neustále mění a my se měníme s ním. Díky moderním technologiím můžeme dnes pracovat i několik dní měsíčně z pohodlí domova.

Toto bude náplní Vaší práce:

Náš tým je interní podporou pro klientské projekty společnosti Accenture, které se mohou nacházet kdekoliv po světě a o které se staráme od začátku do konce – od jejich počáteční cenové kalkulace, správy v podnikovém systému, přes měsíční reportování, plánování a analýzy, až po uzavření projektů. V každé fázi je naší zodpovědností, aby projekty splňovaly požadavky interních kontrol a byly v souladu s účetními předpisy. Zároveň jsme důležitým partnerem pro naše projektové manažery, kterým musíme být schopni srozumitelnou formou vysvětlit finanční stav projektů, jejich trend a vývoj a poradit jak zlepšit jejich výnosnost. Naše práce tak není jen o množství čísel, ale i o tom umět podat příběh, který se za těmito čísly skrývá.

Poznáváte se? Jste to Vy?

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc./bakalářské) a rádi se budete dále profesně vzdělávat. Máte velké nadšení pro práci s čísly, dokážete logicky uvažovat a máte to, čemu se říká selský rozum.

- Dokážete snadno komunikovat v angličtině.
- Dbáte na správnost v detailech.
- Běžně používáte základní funkce v Excelu a baví vás v něm pracovat.

V našem týmu jsme zvyklí vzájemně si pomáhat, sdílet informace a zkušenosti, starat se o nové kolegy a zastupovat se v dobách nepřítomnosti. Budeme rádi, když i vy budete vyznávat podobné hodnoty. Hledáme k sobě stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functions – underpinned by the world’s largest delivery network – Accenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With more than 425,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve
the way the world works and lives.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Accenture s.r.o.
V Parku 12
148 00 Praha
http://www.accenture.cz

Kontakt

ID: 3661595   Datum zveřejnění: 7.5.2019