Projektový finanční analytik

Accenture Services, s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toto bude Váš tým:

Jsme kolektiv profesionálů sídlících v business centru na Chodově, které baví hrát si s čísly a vše kolem nich. Spravujeme projekty v hodnotách až desítek milionů EUR a denně komunikujeme s vysoce postavenými manažery zahraničních poboček společnosti Accenture. Společně umíme tvrdě pracovat na kvartálních uzávěrkách, ale i bavit se při mimopracovních aktivitách. Nikdy se v práci nenudíme, protože v našem finančním světě existuje spousta věcí, které jdou zdokonalit novými nápady a automatizací; Accenture se neustále mění a my se měníme s ním. Díky moderním technologiím můžeme dnes pracovat i několik dní měsíčně z pohodlí domova.

Toto bude náplní Vaší práce:

Náš tým je interní podporou pro klientské projekty společnosti Accenture, které se mohou nacházet kdekoliv po světě a o které se staráme od začátku do konce – od jejich počáteční cenové kalkulace, správy v podnikovém systému, přes měsíční reportování, plánování a analýzy, až po uzavření projektů. V každé fázi je naší zodpovědností, aby projekty splňovaly požadavky interních kontrol a byly v souladu s účetními předpisy. Zároveň jsme důležitým partnerem pro naše projektové manažery, kterým musíme být schopni srozumitelnou formou vysvětlit finanční stav projektů, jejich trend a vývoj a poradit jak zlepšit jejich výnosnost. Naše práce tak není jen o množství čísel, ale i o tom umět podat příběh, který se za těmito čísly skrývá.

Poznáváte se? Jste to Vy?

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc./bakalářské) a rádi se budete dále profesně vzdělávat. Máte velké nadšení pro práci s čísly, dokážete logicky uvažovat a máte to, čemu se říká selský rozum.

- Dokážete snadno komunikovat v angličtině.
- Dbáte na správnost v detailech.
- Běžně používáte základní funkce v Excelu a baví vás v něm pracovat.

V našem týmu jsme zvyklí vzájemně si pomáhat, sdílet informace a zkušenosti, starat se o nové kolegy a zastupovat se v dobách nepřítomnosti. Budeme rádi, když i vy budete vyznávat podobné hodnoty. Hledáme k sobě stejně otevřeného a přátelského člověka jako jsme my.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Accenture s.r.o.
V Parku 12
148 00 Praha
http://www.accenture.cz
ID: 3661595  Datum zveřejnění: 24.9.2019