Training coordinator - temporary job

Accenture Services, s.r.o.

Místo práce
V parku 2316/12, 148 00 Praha 11-Chodov
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toto bude Váš tým:
V tréninkovém týmu se staráme o veškeré rozvojové aktivity v pražském centru. Jsme v denním kontaktu s interními lektory, externími dodavateli, plánujeme kurzy a tvoříme nové, řešíme tréninkové potřeby zaměstnanců, prezentujeme a školíme. V týmu mluvíme všichni česky, ale protože Accenture zaměstnává 50% cizinců, angličtinu používáme každý den. Jsme dobrá parta, máme výborné vztahy, na kterých si zakládáme. Jsme připraveni zastoupit kolegy v době jejich nepřítomnosti, navzájem si pomáhat a být v práci flexibilní.

Toto bude náplň Vaší práce:
Hledáme Koordinátora firemního vzdělávání, proto potřebujeme někoho šikovného, kdo nám pomůže.
V roli Koordinátora firemního vzdělávání budete zodpovídat zejména za:
- organizování školení pro pražské zaměstnance od A do Z
- organizování velkých nadnárodních tréninků, které se čas od času v Praze pořádají
- prezentování na vstupním školení pro nováčky
- administrativu spojenou s organizováním kurzů a reporting

Váš vklad do týmu:
Máme čtyři základní očekávání:
1. spolehlivost,
2. skvělou znalost angličtiny (slovem i písmem),
3. organizační schopnosti,
4. selský rozum.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zázemí mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Každodenní využití cizích jazyků
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3734171  Datum zveřejnění: 7.8.2019