Billing Agent with English (nice to have Italian) (Ref. č.: 00739361)

Accenture Services, s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toto bude Váš tým:

Náš fakturační tým spadá do interního oddělení Accenture. Vystavujeme faktury za práci odvedenou našimi kolegy z celé Evropy, a tak jsme rozděleni na menší celky podle zemí, jež fakturujeme. Vládne zde otevřená atmosféra, avšak abyste si u nás pěkně popovídali, budete potřebovat minimálně angličtinu, jelikož skoro polovinu našeho týmu tvoří cizinci. Na krátký pokec ale budete mít čas pouze v průběhu měsíce. Při měsíční uzávěrce všichni nasadíme sluchátka a jedeme na maximální výkon. Po uzávěrce musíme trochu upustit páru, a tak si občas společně zajdeme užít nějakou adrenalinovou aktivitu nebo prostě jen posedět.

Toto bude náplň Vaší práce:

Tvorba faktur je důležitou činností v rámci interního oddělení, jelikož je jedním z pilířů v procesu toku peněz do společnosti. Snažíme se zajistit co nejlepší možný servis kolegům z Accenture, přičemž naší prioritou je včasné a bezproblémové vystavení faktur. Role Billing Assistenta je juniorní pozicí v našem týmu a budete u nás:
• Zpracovávat faktury v systému SAP na základě požadavků zadavatelů a zajišťovat, aby splňovaly všechny legislativní náležitosti.
• Zasílat faktury klientům elektronicky či poštou.
• Provádět archivaci faktur.
• Komunikovat v angličtině nebo v jazyce dané země se zadavateli či ostatními interními týmy naší společnosti, což je nejdůležitějším prvkem naší práce. Komunikace probíhá většinou po emailu nebo přes online komunikační kanál.

Váš vklad do týmu:

Do našeho týmu hledáme člověka, na něhož je spoleh, kdo rád hraje podle pravidel a pečlivě dodržuje postupy. Potřebujeme někoho, kdo se domluví cizím jazykem zejména v písemné formě a zároveň si rozumí s počítačem. Jestliže máte zkušenosti s fakturací či jinou administrativní činností, je to plus. Pokud ne, rádi Vás zaučíme. Základem je mít chuť naučit se něco nového a v případě nejasností se nebát zeptat.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Italský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 450 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává téměř 2 000 pracovníků.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Accenture s.r.o.
V Parku 12
148 00 Praha
http://www.accenture.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Pojerová
E-mail: poslat životopis
ID: 3737598   Datum zveřejnění: 12.8.2019