Kvalifikovaný pracovník v Cleanroom (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Ort im Innkreis, Ried im Innkreis, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1.600 - 2.000 € + Přesčasy a příplatky atd

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pečlivé umístění vláknitého kompozitního materiálu na řezané základní
materiály v čisté místnosti podle současných stavebních dokumentů
• Provedení vakuových testů pro další zpracování součástí v autoklávu
• Příprava a čištění použitých nástrojů
• Potvrdit materiály a pracovní procesy v systému SAP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezi naše zákazníky patří renomovaní výrobci letadel, jako jsou Boeing, Airbus a Bombardier Aerospace. Rozšiřujeme náš tým a hledáme zainteresované a motivované uchazeče o zaměstnání pro naše pobočky RIED INNKREIS, ORT IN INKREIS.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

letectví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v technickém / manuálním sektoru (např.
Textilní průmysl, instalatéři, tesaři) a / nebo ve
výrobě
• Řemeslná dovednost
• Dostatečná znalost německého jazyka pro
dokumentaci, základní znalost angličtiny je
výhodou
• Nezávislý a přesný způsob práce, povědomí o
kvalitě
• Ochota pracovat na 3 – 4 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v personální oblasti.

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Lannova 16, 4. patro
37001 České Budějovice

Kontakt

ID: 3181601   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1.600 - 2.000 € + Přesčasy a příplatky atd