Elektrikář pro konstrukci rozváděčů - Linz (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
2000€ - 2500€ netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sestavování řídicí skříně pro zařízení a stroje.
Jste zodpovědní za kabeláž stroje.
Kontrolujete elektrické součásti.
Čtení v plánech.

Tato pozice je z důvodu rovnoprávnosti nabízena mužům i ženám!
Těšíme se na Vaši žádost!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat na hodinu v hrubém:

- Kvalifikovaný pracovník: 15,26 € + 26,40 € za den a 15 € za den. Celková měsíční
čistá částka kolem 2.600 EUR za 167 hodin. S přesčasy 3.000 EUR čistého nebo i
možn více.

- Pomocník: € 13,36 + € 26,40 za den a € 15 za den. Celková měsíční čistá částka
činí přibližně 2400 EUR za 167 hodin. S přesčasy 3.000 EUR čistého nebo i možno
více.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

ACE consulting s.r.o. je vedoucím poskytovatelem v náboru zaměstnanců v Rakousku a bavorském pohraničí. Díky dlouholetým zkušenostem a silné orientaci na zákazníka stanovujeme vysoké standardy při výběru uchazečů a okamžitém zaměstnání u technicky zaměřených firem.
K posílení týmu našeho zákazníka hledáme elektrikáře (m/ž).
Náš zákazník je špičkovou průmyslovou společností v okrese Linz, která působí v mezinárodním prostředí a svou součástí stanoví standardy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
- Dokončené vzdělání (výuka, technická škola) v
elektrotechnice nebo mechatronice
- Pracovní zkušenosti s konstrukcí rozvaděčů nebo
s elektroinstalací strojů jsou předpokladem
- Dobré znalosti v čtecích obvodech a montážních
plánech
- Spolehlivé a přesné ovládání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v personální oblasti.

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Lannova 16, 4. patro
37001 České Budějovice
ID: 3353018   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2000€ - 2500€ netto