Zaměstnanec v oblasti rozvoje softwaru (JAVA)(m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Perg, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
01/2019
Mzdové podmínky (brutto)
3000€ - 4000€ brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úkoly:

- Projektový management mezinárodních softwarových projektů v prostředí Java
- Požadavky na záznam, kontrolu a uspořádání (v angličtině a němčině)
- Specifikace a provádění softwarových testů
- Realizace interních a externích požadavků zákazníků v rámci týmu
- Spolupráce na různých projektech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Náš zákazník je mezinárodní rodinný podnik z Schwertbergu s hlavní kompetencí "Logistika vozidel“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:

- Praktické zkušenosti s vývojem Java ("plynulá"
znalost Java)
- Školení se zaměřením na vývoj softwaru
(Univerzita, FH nebo HTL)
- Velmi dobré německé a anglické znalosti
- Znalost programovacích jazyků Java a webové
technologie GIT a Spring Boot jsou výhodou
- Znalost dalších programovacích jazyků /
technologií (JavaScript, Angular ...) je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 3563206  Datum zveřejnění: 19.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000€ - 4000€ brutto