Zámočník / Mechanik strojov a zariadení (tím 5 osôb)

ACE consulting GmbH

Miesto práce
Horné Rakúsko, Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 2.300 – € 2.700 netto/mesiac (14x)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž modulov a zariadení podľa výkresu a zoznamu dielov (výroba na zákazku)
• Konečná montáž

• Miesto výkonu práce: Schärding, Ried im Innkreis a Vöcklabruck
• Rakúska pracovná zmluva
• Dlhodobá pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti
• Pracovná doba: dlhý a krátky týždeň (pondelok - štvrtok a pondelok - piatok)
• Tímová práca s kolegami zo Slovenska a Česka
• Len 1 osoba v tíme musí dobre ovládať nemecky
• Pomoc pri hľadaní ubytovania
• Výroba vo vyhrievanej hale
• Možnosť nadčasov
• Práca na 2 až 3 zmeny

Prosím o poslanie životopisu na dole uvedenú emailovú adresu (ideálne v nemeckom jazyku).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Našimi zákazníkmi sú popredné medzinárodné spoločnosti v kovovýrobe, strojárskom priemysle a iných oblastiach priemyslu, ktoré zaručujú vysoko kvalifikovaný personál a kvalitu svojich služieb a výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Ukončené vzdelanie v oblasti kovovýroby alebo strojárstva
• Niekoľkoročné pracovné skúsenosti v tomto odbore
• Znalosti a skúsenosti v oblasti montáže
• Znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky sú veľkou výhodou
• Spoľahlivosť, zručnosť, tímový duch
• Jeden z tímu musí ovládať nemecký jazyk na pokročilej úrovni

Sme personálna agentúra na sprostredkovanie práce v Rakúsku. Naše služby pre kandidátov sú bezplatné. Hľadáme uchádzačov, ktorí majú záujem sa presťahovať do Rakúska. Pomôžeme Vám s presťahovaním a hľadaním ubytovania.

Tešíme sa na Vašu prihlášku.
ID: 3800327  Datum zveřejnění: 31.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: € 2.300 – € 2.700 netto/mesiac (14x)