HR Recruiter

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
30.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě hledat a prosazovat nová řešení na trhu práce?
Nenecháš se jen tak odbýt a pokračuješ i přes případný neúspěch?
Láká tě být první s kým uchazeč jedná, a tím i budovat značku naší společnosti?

Potom je to jednoduché. Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Recruitera. Xerox v současné době provozuje i call centrum v Ústí nad Labem, které obsluhuje výhradně klienty společnosti Vodafone.

Co tě u nás čeká?

- zodpovědnost za celkový proces náboru nových zaměstnanců (převážně operátoři v call centru)
- tvorba inzerce, hledání nových a neotřelých možností náboru
- intenzivní práce se sociálními sítěmi
- přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)
- plánování, realizace a vedení přijímacích pohovorů
- pravidelný reporting manažerům
- spolupráce se školami, účast na pracovních veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
- atraktivní příjem tvořený kombinací fixní odměny a bonusů
- příjemné pracovní prostředí v centru města
- dlouhodobu spolupráci
- nástup možný ihned
- flexibilní pracovní dobu
- balíček zaměstnaneckých benefitů (moderní pracoviště, sleva na firemní služby, jazykové vzdělávání,...)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme

- někoho s chutí vytvořit si koncepci náboru a realizovat svoji představu
- osobu s přehledem o současných trendech v oblasti náboru
- osobu s kreativním a proaktivním myšlením
- zákaznickou orientace, schopnost navazování a udržování vztahů
- předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
- znalost AJ na úrovni B2
- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2730718  Datum zveřejnění: 20.9.2016