Specialista zákaznického servisu s maďarštinou a slovenštinou - 20 000 - 27.000 Kč

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 27 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co obnáší práce u nás? Jak vypadá náš pracovní den?

- Pracujeme od pondělí do pátku ve směnném provozu. Vaše směny můžou být od 8:00, 9:30 nebo 11:30 a každá trvá 8 hodin. Takže se nemusíte bát práce v noci, nebo o víkendu.
- V našem call centru zpracovává operátor denně cca 10 – 15 hovorů, více než kvantita je pro nás důležitá kvalita vyřízení každého požadavku.
- Mnoho zákazníků nepotřebuje řešit požadavky telefonicky, komunikují s námi i prostřednictvím emailu nebo chatu.
- Tím, že se jedná o automobilový průmysl, nejsou všechna školení pouze teoretická. Nové modely aut i všechny technologie uvnitř vozu si můžete při školení reálně vyzkoušet a osahat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- Fixní mzda od 20. 000CZK a bonusy až 30 %. Po zkušební době mzda celkem až 27.300CZK.
- Příjemné prostředí: jste unavení z představy open space pro 150 zaměstnanců? Toho se u nás nemusíte bát, celkem je nás v našem projektu max. 20 přátelských kolegů, kteří jsou vždy ochotni poradit a pomoci.
- Práci na hlavní pracovní poměr v renomované mezinárodní firmě.
- Kvalitní školení
- Stravenky.
- Multisportkartu: záleží nám na vašem odpočinku a náladě, proto podporujeme váš fyzický relax.
- Neomezené a datové tarify za velmi pěkné ceny.
- Kávu, čokoládu, nebo cappuccino zdarma.
- Finanční bonus za doporučení Vašeho kamaráda/známé/ známého: svým doporučením můžete jednak ještě zlepšit atmosféru ve firmě a jednak si přilepšit ke mzdě. Dáváme bonus za doporučení, doporučovat můžete do našeho projektu i do dalších projektů Xerox.

Informace o náboru

Máte o práci zájem a chcete se přihlásit do výběrového řízení, nebo se chcete na něco zeptat?
Kontakujte nás kdykoliv, na Vaše reakce se těší:

Martina Máchová
+ 420 731 460 031
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme do našeho týmu?
- V první řadě komunikativního člověka, kterého bude bavit každodenní telefonický kontakt se zákazníkem.
- Fanouška/fanynku automobilového průmyslu, protože o autech a jejich příslušenstvích budete mluvit každý den a pravidelně se budete školit na novinky v oboru.
- Hovory budete odbavovat v maďarštině a slovenštině, proto je nezbytné, abyste oba jazyky plynule ovládal/a, a to v mluvené i v psané podobě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2760798  Datum zveřejnění: 11.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 27 000 CZK