Posilujeme tým zákaznické péče od 14.400 - 35.000 Kč/měs.

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
17.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
88 Kč/h (14.400-35.000)Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

Chceš se stát součástí týmu a pomáhat zákazníkům Vodafonu s jejich dotazy a hledat pro ně služby šité na míru?
Chceš i ty pracovat pro jedničku na trhu prostřednictvím naší společnosti v samotném centru Ústí nad Labem?

Pokud ano, můžeš se těšit kromě toho všeho i na finanční odměnu 10.000 Kč za nástup.

Od roku 2012 spolupracujeme v Ústí nad Labem se společnosti Vodafone, nyní můžeš i ty!

Co bude tvojí pracovní náplní?

• hlavní úkolem bude vyřizování dotazů a požadavků zákazníků společnosti Vodafone, kteří volají přímo k nám (příchozí linka)
• prioritou je vyřešení požadavku zákazníka během prvního telefonátu
• soustředit se na potřeby zákazníka a jeho využívaných služeb u Vodafone
• pracovat i na svém projevu a profesionálním přístupu u každého zákazníka
• pracuješ na rozvíjení služeb zákazníka a nezdráháš se využít svých schopností pro doplňkový prodej
• myslet na zákazníkovo pohodlí a najít pro něj služby a produkty na míru
• práce s PC a systémem, takže je zapotřebí min. uživatelská znalost
• v rámci nástupu tě čeká 6. týdenní vstupní školení, které probíhá zde, a to od
PO do PÁ, 8:00 – 17:00.
• také spolupracovat s team leaderem, senior specialistou a na začátku s trenérem (jsou tu pro tebe a rádi pomůžou s jakýmkoliv dotazem)

Typy směn:

• pracujeme v od PO-NE
• typy směn: ranní, odpolední, noční, víkendové a jednou týdně dělená
• možnost i 12 hodinových směn
• rozpis směn Vám plánujeme 14 dní předem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní mzda – 14.400Kč
• Bonusové ohodnocení kvality práce 20% a více - 4.000Kč
• Finanční ohodnocení za development služeb zákazníka – 4.000 – 15.000Kč (výše mzdy je bez limitu)
• zaměstnanecký tarif Red LTE Premium za 79Kč
• stravenky 75Kč
• podpora kariérního růstu
• Multisport karta
• kafeterie ( bodový systém, kdy získáváte různé odměny od snídaně s manažery po parkovací místo anebo den volna.)
• při delší spolupráci možnost práce formou Home-Office
• PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD!

Informace o náboru

Zašlete svůj životopis na adresu:
Budeme se těšit na brzké shledání na výběrovém řízení!

Datum nástupu: 17. 5. 2017

Určitě se podívejte i na náš Facebook:

https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/ anebo naše webové stránky http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme parťáka do týmu s:
• přátelským a příjemným vystupováním
• pozitivním a energickým přístupem k práci
• základním přehledem o mobilních telefonech a aplikacích
• možností přizpůsobit se práci v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 3023439  Datum zveřejnění: 20.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 88 Kč/h (14.400-35.000)Kč