Dobře placená brigáda v zákaznickém centru Vodafone

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/1, Ústí nad Labem, 400 01, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme partnerské zákaznické centrum Vodafonu a máš u nás možnost získat dlouhodobou brigádu a vydělat si tak zajímavé peníze.

Takže pokud jsi student, maminka na mateřské nebo si chceš jen tak přivydělat, pošli nám Tvoje CV a my už ti k této pozici řekneme více.

Co tě na pozici čeká?

Budeš se starat o to, aby se naši zákazníci dozvěděli o našich produktech, novinkách a dalších službách
Pomůžeš zákazníkům najít to nejlepší řešení „šité na míru“
Soustředit se na rozšíření služeb zákazníka
Prácovat s PC a našimi systémy
Spolupracovat s Team leaderem, senior operátorem a tvým týmem
Vše Tě na začátku naučíme a podpoříme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti bude odměnou?

Fixní mzda podle typu úvazku a smlouvy + zajímavá finanční odměna za nástup!
Zajímavé bonusy, který si sami ovlivníte (výdělek až 35.000 Kč)
Školení, kde Vás vše naučíme
Plánování směn společně s teamleadery (provoz call centra PO – PÁ 9 – 18)
Zaměstnanecký tarif Red LTE Premium (neomezené volání, SMS a 10 GB dat na surfování po netu) za velmi příjemnou cenu
SMARTPHONE
Balíček zvýhodněných tarifů pro tvé blízké
Stravenky v hodnotě 70Kč
Flexi passy v hodnotě 2.000 Kč (odměna za nadstandartní pracovní nasazení a splněnou docházku)
500 Kč bonus za odbavování hovorů v cizím jazyce (angličtina a ruština)
Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť
Odměnu za doporučení nového kolegy 10.000Kč
Podporu kariérního růstu (Senior operátor, Team leader, Sales operátor)
Rozvojový program CONDUENT ACADEMY
HOME OFFICE, tedy práci z domova po zapracování
přátelskou atmosféra a tým super kolegů
výhry v kafeterii (bodový systém, kdy získáváte odměny od snídaně s manažery po parkovací místo anebo den volna navíc)

Informace o náboru

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů.

Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/ anebo facebooku https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do týmu hledáme parťáka s:

Přátelským a příjemným vystupováním
S obchodním duchem a tahem na branku
Pozitivním a energickým přístupem k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 3155335  Datum zveřejnění: 9.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16500 - 35000